Slide 1

KSE Modül Sistemi

Taş güçlendirici - restorasyon uzmanları için inşaat kiti...

KSE Modül Sistemi Hakkında

Doğal taşın sağlamlaştırılmasıyla ilgili işler genellikle yapısal sağlamlaştırma ile sınırlı değildir, hava etkisinin türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak bunun çok ötesine geçer.

Silisik asit esterinin çoğu doğal taşa olan yüksek afinitesi ve genellikle farklı malzemelerin kullanımından kaynaklanan katman sorunları nedeniyle, tüm sorunları aynı malzemede çözebilme anlaşılabilir bir istektir. Remmers KSE modül sistemi buna karşılık gelir.

Remmers KSE modül sistemi, yapısal güçlendirme yanında enjeksiyon bileşikleri, açılı harçlar ve üst yüzey işlemleri madde kaybını giderebilmek için geliştirilmiştir. Doğal benzeri bir bağlayıcı olarak elastik bir taş güçlendirici ile başlayarak, enjeksiyon bileşikleri, açılı harç ve üst yüzey işlemleri çeşitli katkı maddeleri ile yerinde üretilebilir. Ortaya çıkan malzemeler, fiziksel mekanik, nem ile ilgili ve optik özellikleri açısından yüzeye uyarlanabilir, böylece özel çözümler yaratılır. Katmanlar arasındaki geçişlerde farklı veya uyumsuz yapı fiziği parametrelerinden kaçınarak en zor görevler bile mantıklı bir şekilde çözülebilir.

Detaylı bilgi için lütfen bizim ile irtibata geçiniz.